... LaunchPad | gokumarket
GokuMarket Launchpad.png

GokuMarket jest zdecentralizowanym rynkiem gospodarki blockchain zaprojektowanym w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z zasobami cyfrowymi. 

 

W roku 2019 GokuMarket z powodzeniem uruchomił stronę internetową, a następnie mapę drogową, która obejmuje sekwencyjny przepływ jej produktów i usług. 

 

Wraz z uruchomieniem strony internetowej GokuMaket wprowadza 50 milionów kredytów GokuMarket (GMC), które zostały rozdystrybuowane jako 35 milionów na sprzedaż bezpośrednią, 5 milionów na program nagród dla partnerów i 10 milionów na inwestorów, zespół wewnętrzny itp.

Później pojawiła się karta debetowa GokuMarket, którą można doładować wszystkimi wymienionymi monetami na platformie GokuMarket

 

Przedpłaconych kart debetowych GokuMarket można używać do wypłat, zakupów online, rezerwacji podróży, handlu elektronicznego i nie tylko. 

 

Oparte na sztucznej inteligencji transakcje OTC, aplikacje mobilne na Androida / iOS, portfele kryptograficzne, rezerwacje podróży i e-commerce to produkty GokuMarket, które z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek publiczny.

GokuMarket LaunchPad jest dobrze zdyscyplinowaną platformą dla nowych wydarzeń związanych z pozyskiwaniem tokenów jako jedną z najbardziej oczekiwanych sprzedaży tokenów pod bezpieczną tarczą blockchain do przechowywania i wymiany tokena na platformie.

MM.PNG

GokuMarket LaunchPad to zdyscyplinowana platforma dla początkowej oferty monet, która koncentrowała się na dostarczaniu wiedzy i tworzeniu sieci dla start-upów blockchain. 

 

Nowe projekty są bardzo wrażliwe i nie mają odpowiedniego kierunku, zasobów, promocji itp.

Dlatego też w celu usprawnienia procesu wymagana jest pomoc w zakresie jakości procesu. Usługi GokuMarket LaunchPad działają dokładnie tak samo, aby spełnić nowe potrzeby projektu. 

 

Czynniki uważane za ważne przy sporządzaniu listy projektu to:

· Względna dojrzałość rozwoju projektu

· Gotowość do przyjęcia na dużą skalę

· Potencjał do wzrostu i rozwoju w ekosystemie kryptograficznym

GokuMarket opracowuje szczegółowy przegląd każdego projektu wymienionego na platformie. Każdy, kto ma konta zweryfikowane przez KYC na giełdzie GokuMarket, może wziąć udział w ICO, podając prawidłowe informacje dotyczące waluty / tokena, które użytkownik chce uruchomić.

Jak ubiegać się o GokuMarket LaunchPad?

Osoby aspirujące do udziału w programie startowym GokuMarket muszą wypełnić formularz prawidłowymi danymi. Zanim projekt pojawi się na GokuMarket LaunchPad, przechodzi rygorystyczny proces weryfikacji. Zatwierdzonego projektu nie można odrzucić, ale odrzucony projekt może ponownie złożyć wniosek o weryfikację. 

 

Po pomyślnej weryfikacji projekt staje się dostępny na liście LaunchPad GokuMarket dla wszystkich zweryfikowanych użytkowników GokuMarket KYC.

Wymagania

Na GokuMarket LaunchPad użytkownik może zobaczyć kartę „Zastosuj listę” z polami obowiązkowymi do wypełnienia, aby wziąć udział w sprzedaży tokena. Informacje różnią się w zależności od projektu, ale w przypadku większości projektów inwestorzy muszą przestrzegać ogólnego procesu weryfikacji.

 

Krok 1. Informacje o projekcie

Dodaj tytuł projektu, nazwę kontaktu i wszystkie obowiązkowe pola podane na pulpicie wraz z prawidłowymi danymi i adresami URL

Krok 2. Wybierz maksymalnie cztery waluty

Aby uruchomić lub kupić, użytkownik ICO musi mieć co najmniej cztery portfele kryptowalut z listy podanej na stronie „Apply Listing” GokuMarket LaunchPad.

Krok 3. Opis

Dodaj opis projektu (300 słów), który zostanie później sprawdzony przez zespół badawczy GokuMarket przed zatwierdzeniem projektu.

Krok 4. Wpisz

Wybierz typ tokena, który chcesz wyświetlić z opcji, i kliknij przycisk przesłania, aby uzyskać zgodę zespołu.

Korzyści GokuMarket dla projektu kryptograficznego

Istnieje naprawdę duża społeczność handlowców i entuzjastów kryptowalut, którzy chcą uczestniczyć w ICO, ale przy minimalnej stracie, a do tego LaunchPad GokuMarket jest najlepszą platformą. 

 

GokuMarket obsługuje 18 portfeli kryptowalutowych i więcej, które zostaną dodane w przyszłości. Wśród tych portfeli inwestorzy muszą mieć co najmniej cztery, aby ubiegać się o program LaunchPad GokuMarketGokuMarket zapewnia profesjonalne i niezawodne wsparcie dla celów handlowych i bezpieczeństwa.

Wniosek

Program GokuMarket LaunchPad  jest absolutnie prosty do wzięcia udziału w wydarzeniu zbierania funduszy, a nasz zespół zadbał o to, aby proces od wypełnienia formularza do listy tokenów był uproszczony, dostępny i łatwy do przejścia. W zakładce „Moja oferta” użytkownicy mogą zobaczyć swoje monety po pomyślnym zakończeniu procesu.

freelancers.jpg