... Token GMC | gokumarket

 

 

Token GokuMarket (GMC) jest podstawowym tokenem, którego można używać w GokuMarket do płacenia opłat za szeroki zakres fizycznych i wirtualnych produktów i usług. 

 

GMC będzie można handlować na giełdzie kryptowalut GokuMarket, a także na inteligentnych parach fiskalnych OTC. 

 

Istnieje w sumie 50 milionów tokenów GokuMarket (GMC), które byłyby dystrybuowane głównie w trzech proporcjach, tj. 40% sprzedaży bezpośredniej, 40% programu afiliacyjnego i 20% dla inwestorów i zespołów wewnętrznych. 

 

Sprzedaż bezpośrednia 

Sprzedaż bezpośrednia obejmuje 20 milionów sprzedaży GMT, które można kupić bezpośrednio za pomocą BTC lub ETH lub USDT. Środki zebrane na tej sprzedaży są wykorzystywane na pokrycie kosztów marketingowych programów partnerskich, rozwoju produktu, płatności od dostawców, takich jak telekomunikacja, karty przedpłacone, wyszukiwarki podróży itp. Faza sprzedaży bezpośredniej jest ograniczona i dotyczy tylko 40% całkowitego GMC.

 

Nagrody dla partnerów 

Opcjonalny program partnerski jest oferowany użytkownikom na platformie GokuMarket, gdzie użytkownicy mogą uczestniczyć w programie, opcjonalnie rejestrując się za pomocą kodu polecającego istniejących członków stowarzyszonych i oferując pasywne nagrody i rabaty na platformie GokuMarket. W sumie 20 milionów GMC zostanie rozdane jako nagroda dla uczestników programu partnerskiego. Dystrybucja tokenów GokuMarket rezerwuje 40% całkowitego GMC na program partnerski .

                                                    Program partnerski

Program marketingowy dla partnerów GokuMarket to mądrze zaprojektowany, oparty na współpracy system ułatwiania nagród. Program nagród dla partnerów jest strategicznym podejściem do marketingu, partner jest zintegrowany z różnymi nadchodzącymi trendami i technologiami, rewolucjonizując tradycyjne fazy marketingu i rozwijając swoją działalność. 

Program marketingowy dla partnerów GokuMarket to połączenie taktyk, dzięki którym użytkownicy mogą czerpać korzyści ze sprzedaży każdego produktu. Nasz program partnerski ma podejście zorientowane na użytkownika, z uwzględnieniem zarówno aktywnych, jak i pasywnych korzyści związanych z nagrodą dla każdego użytkownika, w zależności od uzyskanego przez nich rankingu w hierarchii partnerów.

debit-card.png
© 2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone gokumarket.net